KARIÉRA

Hľadáme aktívnych, dravých a komunikatívnych ľudí do nášho tímu.

Naša spoločnosť sa ako jediná špecializuje výhradne na prenájom nehnuteľností. Za naše výsledky hovoria stovky spokojných zákazníkov a široká ponuka nehnuteľností v našej

ponuke. Ak chceš pracovať v úspešnej a stabilnej realitnej spoločnosti, táto ponuka je práve pre Teba !

Našim maklérom ponúkame:

- štartovací finančný paušál

- nadštandardné odmeňovanie v závislosti od dosiahnutých výsledkov (provízny systém)

- flexibilná pracovná doba

- zaujímavá a atraktívna práca v spoločnosti, s niekoľkoročnými skúsenosťami

- postupné zaučenie a komplexná podpora pre začínajúcich maklérov

- marketingová podpora

- lukratívna kancelária

- PC a mobilný telefón, možnosť firemného auta

- služby právnickej kancelárie

- možnosť pracovať s firemnou databázou klientov

- príjemné pracovné prostredie

Realitná kancelária Centrum Prenájmu s.r.o. , Vám dáva do pozornosti výberové konanie na nasledovné pozície:

REALITNÝ MAKLÉR/ MAKLÉRKA v Trnave

Miesto práce: Trnava, Trnavský kraj

Ponúkaný plat : štartovací finančný paušál, provízny systém odmeňovania

Termín nástupu: ASAP

Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností k prenájmu

- vykonávanie obhliadok nehnuteľností

- komunikácia s klientmi

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:

Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. Stupňa

Znalosti: Počítačové znalosti –

 použivateľ: Internet (e-mail, www) – pokročilý

Office - základy

Vodičský preukaz: B

Požadovaná prax: Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- vysoká úroveň komunikatívnosti

- pozitívny prístup k ľuďom

- flexibilnosť (pracovná doba nie je pevne stanovená - podľa požiadaviek klientov)

- základné obchodné zručnosti sú výhodou

Stručná charakteristika spoločnosti:

-sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností, správa nájomných nehnuteľností, ubytovacie služby

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: Nehnuteľnosti

V prípade záujmu o nami ponúkanú pozíciu, zašlite svoj životopis s fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu:

E-mail: kontakt-ZVNC-centrumprenajmu.sk

Kontaktná osoba: Ing. Simona Gunišová

Tel. kontakt: 0903 666 626

Adresa spoločnosti:

Centrum Prenájmu s.r.o. , prenájom a správa nehnuteľností

Pobočka: F.Urbánka 28

917 01 Trnava

Vyhľadávanie nehnuteľností
- m2