Investujte do nehnutelností na prenájom
Správa nehnuteľností

Prenajmeme výrobno administratívny objekt v Trnave pri výjazde na D1

Cena:
13 000,00 €/mesiac
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Trnava
Ulica: Modranka
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 1
Podlahová plocha: 4000 m2
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: SK136

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom administratívne, výrobné a skladové priestory v dvojpodlažnej budove s rozlohou 3 000 m2 v Trnave v časti Modranka, ktorá je situovaná len 2 km od hlavnej diaľničnej križovatky so smermi na Trnavu, Nitru, Bratislavu a Žilinu.
K budove prislúcha aj parkovacia a manipulačná zóna o rozlohe 1 000 m2. Nadštandardný parkovací priestor pre zamestnancov a návštevy. Každé podlažie budovy osobitne má výmeru 1 500 m2 s reprezentatívnym a zabezpečeným vstupom s kamerovým systémom a výťahom. Možnosť pripojenia ďalších kamerových zariadení na základe požiadaviek nájomcu. Budova má centrálne plynové vykurovanie. Osobitná zmluva s dodávateľom plynu a elektriny, dodávka vody zabezpečená cez prenajímateľa. Možnosť internetového pripojenia cez optickú sieť až do rýchlosti 200 Mbps.
Na prízemí sa nachádza výrobná plocha, ktorá má výmeru 750 m2 a výšku stropu 3,55 m, v každej miestnosti ESD izolácia podlahy, maximálne užitočné zaťaženie podlahy 3 000 kg/m2, variabilita pre potreby výroby, vhodné pre ľahkú priemyselnú výrobu alebo montážne linky, vhodné pre využitie niekoľkých montážnych liniek alebo ľahkých výrobných zariadení. Prízemný sklad s užitočnou rozlohou takmer 500 m2, maximálne zaťaženie 3 000 kg/m2, výška stropu 3,55 m a maximálne zaťaženie stropu v ťahu 500 kg/m2, elektrické zásuvky k dispozícii. Tento skladový priestor je použiteľný tak tiež ako druhá výrobná hala s priamym vstupom do miestností príjmu a výdaju materiálu. Veľkosť prepojovacích brán: výška 2,28 m a šírka 2,07 m. Kapacita in-, out- paliet: 34 paliet /hodina. Kapacita výťahu: 1 000 kg, objem výťahu: 4, 56 m3.
1. poschodie dispozične pozostáva zo vstupnej haly (150 m2) pre možnosť vytvorenia recepcie pre Vašu spoločnosť. Kancelárske plochy zaberajú okolo 274 m2 a rozdelené sú do siedmych samostatných kancelárií a jednou väčšou zasadacou miestnosťou (50 m2). Niektoré z kancelárií už disponujú klimatizáciou a je možné vybaviť aj ostatné podľa potrieb klienta. Na 1. poschodí sa tiež nachádza veľká jedáleň s kuchyňou o výmere 110 m2, ďalej šatne, sprchy a toalety oddelené pre mužov a ženy. Na tomto poschodí sa nachádzajú aj ďalšie skladové priestory, pre uskladnenie už hotových výrobkov alebo súčiastok na ploche cez 500 m2 s maximálnou užitočnou nosnosťou podlažia 600 kg/m2 a výrobné miestnosti vhodné na prípravu výrobkov do výroby alebo dokončovaciu výrobu s úžitkovou rozlohou 220 m2.
Priestory sa odporúčajú prenajať ako jeden celok.
Pri serióznom záujemcovi možnosť zníženia mesačného nájmu.

Cena: 13 000,- € + Energie (voda, plyn, elektrina podľa vlastnej spotreby) + DPH

Mgr. Michaela Drobná Lietavová
Telefón: 0903 666 543
E-mail: kontakt-ZVNC-centrumprenajmu.sk
Viac ponúk nájdete: centrumprenajmu.sk
Centrum Prenájmu s.r.o. ...jednotka v prenájmoch...

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Michaela Drobná Lietavová
Telefón:0903666543
E-mail:kontakt-ZVNC-centrumprenajmu.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2