O nás

Prvá prenájmová agentúra

Centrum Prenájmu s.r.o. pôsobí na realitnom trhu v oblasti prenájmov od roku 2011, kedy sme vznikli ako prvá prenájmová agentúra na Slovensku s cieľom vytvoriť miesto spájajúce ponuku a dopyt nehnuteľností na prenájom.

Pestrá ponuka služieb

Rôznorodosť potrieb majiteľov nehnuteľností a záujemcov o prenájom napĺňa naša komplexná ponuka služieb rozšírená o doplnkové služby z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší klient.

,,Pokojne sa posaďte, naši špecialisti na prenájom urobia prácu za Vás.“

Ubytovanie

V súčasnosti máme pre mesto Trnava vybudovanú sieť  kvalitných ubytovacích kapacít, čo z nás robí  bezkonkurenčného poskytovateľa a sprostredkovateľa ubytovania pre zamestnancov firiem, personálnych agentúr ako aj súkromné osoby.

Prenájom nehnuteľností

Zažite bezstarostný prenájom vašej nehnuteľnosti počas celej doby trvania nájomnej zmluvy v podobe komplexnej ponuky služieb určenej pre majiteľov nehnuteľností, ktorí sa svoj majetok rozhodli speňažiť prenajímaním.

Prenajmite nám

Prenajmite Vašu nehnuteľnosť našej prenájmovej agentúre a získajte komfort zaručených platieb nájmu, absentujúcich nedoplatkov za energie a ďalších výhod.

Právne služby

Nevyznáte sa v zákonoch a nemáte čas sledovať novelizácie? Naša prenájmová agentúra ponúka právne služby v podobe vypracovania jednorazových dokumentov.

126

nehnuteľností

4602

prenajatých nehnuteľností

4

špecialisti na prenájom

7

rokov na trhu

Náš tím

Referencie