Prvá prenájmová agentúra

Centrum Prenájmu s.r.o. pôsobí na realitnom trhu v oblasti prenájmov od roku 2011, kedy sme vznikli ako prvá prenájmová agentúra na Slovensku s cieľom vytvoriť miesto spájajúce ponuku a dopyt nehnuteľností na prenájom.

Pestrá ponuka služieb

Rôznorodosť potrieb majiteľov nehnuteľností a záujemcov o prenájom napĺňa naša komplexná ponuka služieb rozšírená o doplnkové služby z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší klient.

Ubytovanie

V súčasnosti máme pre Trnavu vybudovanú sieť kvalitných ubytovacích kapacít, čo z nás robí bezkonkurenčného poskytovateľa a sprostredkovateľa ubytovania pre zamestnancov firiem, personálnych agentúr ako aj súkromné osoby.

,,Pokojne sa posaďte, naši špecialisti na prenájom urobia prácu za Vás.“

Prenájom nehnuteľností

Zažite bezstarostný prenájom vašej nehnuteľnosti počas celej doby trvania nájomnej zmluvy v podobe komplexnej ponuky služieb.

Prenajmite nám

Prenajmite Vašu nehnuteľnosť našej prenájmovej agentúre a získajte komfort zaručených platieb nájmu, absentujúcich nedoplatkov za energie a ďalších výhod.

Právne služby

Nevyznáte sa v zákonoch a nemáte čas sledovať novelizácie? Naša prenájmová agentúra ponúka právne služby v podobe vypracovania jednorazových dokumentov.

106

nehnuteľností

5012

prenajatých nehnuteľností

3

špecialisti na prenájom

8

rokov na trhu

Referencie