Snímka

Prvá prenájmová agentúra

Centrum Prenájmu s.r.o. pôsobí na realitnom trhu v oblasti prenájmov od roku 2011, kedy sme vznikli ako prvá prenájmová agentúra na Slovensku s cieľom vytvoriť miesto spájajúce ponuku a dopyt nehnuteľností na prenájom.

Pestrá ponuka služieb

Rôznorodosť potrieb majiteľov nehnuteľností a záujemcov o prenájom napĺňa naša komplexná ponuka služieb rozšírená o doplnkové služby z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší klient.

Ubytovanie

V súčasnosti máme pre mesto Trnava vybudovanú sieť  kvalitných ubytovacích kapacít, čo z nás robí  bezkonkurenčného poskytovateľa a sprostredkovateľa ubytovania pre zamestnancov firiem, personálnych agentúr ako aj súkromné osoby.

,,Pokojne sa posaďte, naši špecialisti na prenájom urobia prácu za Vás.“

Prenájom nehnuteľností

Bezstarostný prenájom vašej nehnuteľnosti počas celej doby trvania nájomnej zmluvy v podobe komplexnej služby určenej pre majiteľov nehnuteľností.

Prenajmite nám

Prenajmite Vašu nehnuteľnosť našej prenájmovej agentúre a získajte komfort zaručených platieb nájmu, absentujúcich nedoplatkov za energie a ďalších výhod.

Právne služby

Nevyznáte sa v zákonoch a nemáte čas sledovať novelizácie? Naša prenájmová agentúra ponúka právne služby v podobe vypracovania jednorazových dokumentov.

Naši zákazníci

 • review rating 5  Velmi pozitivna skusenost s centrum prenajmu, konkretne s pani Henisch. Rychle najdenie najomnikov, ustretove jednanie z jej strany. Mozme len odporucit. Dakujeme a prajeme vela dalsich spokojnych zakaznikov. rod Plault

  thumb jana karasova
  10/02/2019

  review rating 5  Komunikáciu s Centrom Prenájmu hodnotím na výbornú; ústretový, profesionálny, ale aj priateľský prístup Mgr. Drobnej Lietavovej.

  thumb Radovan Drápal
  7/11/2019

  review rating 5  Bol som velmi spokojny s rychlym profesionalnym pristupom pani Drobnej - Lietavovej, ked mi pomohla behom kratkeho casu si najst podnajom v Trnave. Drzim palce a urcite sa aj v buducnosti s doverou na Centrum prenajmu obratim. S pozdravom Peter Bojtos

  thumb Peter Bojtos
  5/02/2019
 • review rating 5  S poskytnutými službami som bol maximálne spokojný. Boli profesionálne a rýchle. Na základe tejto skúsenosti som zadal Vášmu Centru ďalšiu požiadavku na prenájom obchodných priestorov. Takýto typ činnosti považujem za veľmi potrebný. želám veľa úspechov .

  thumb Ladislav Dubravský
  4/05/2019

  review rating 5  Moja osobna skusenost s Centrom Prenajmu je pozitiva.maju vysoko profesionalny pristup.p Lietavova mi velmi pomohla.pre svojich klientov urobia maximum. Dakujem

  thumb Eva Rysava
  12/17/2018
126

nehnuteľností

4602

prenajatých nehnuteľností

4

špecialisti na prenájom

7

rokov na trhu

Referencie

Kontaktný formulár