Prenajmite nám

Prenajmite vašu nehnuteľnosť našej prenájmovej agentúre a získajte komfort zaručených platieb nájmu, absentujúcich nedoplatkov za energie a ďalších výhod, ktoré s obľubou využívajú zaneprázdnení majitelia, ktorí na prenájom nemajú čas. Časové vyťaženie, ale ani dlhodobý pobyt v zahraničí nie je prekážkou. Vaša prítomnosť nebude pri realizácii prenájmu potrebná.

payment method

Garancia mesačných platieb

Už sa nestane, že vám nájomca bude meškať s nájomným. Zabezpečíme garanciu ceny dohodnutého mesačného nájmu našou agentúrou, a to aj v prípade, že nehnuteľnosť ostane počas určitej doby prázdna. Na vlastné náklady zabezpečujeme obsadenie nehnuteľnosti nájomcami a riešime s nimi prípadné vzniknuté spory.

support

Ekonomický servis

Po prepise energií na našu agentúru sa už viac nemusíte starať o platenie účtov a vymáhanie nedoplatkov za energie od nájomcu. Zodpovednosť za bezproblémový chod vašej nehnuteľnosti zostáva na našich ramenách. Vy sa môžete len tešiť zo zisku a o nič viac sa nestarať.

customer support

Technický servis

Zabezpečíme plynulý chod nehnuteľnosti počas jej prenajímania v podobe kompletných údržieb, opráv a upratovacieho servisu. V prípade potreby nehnuteľnosť vybavíme zariadením, zriadime pripojenie internetu a televízneho signálu.

apartment

Pravidelné kontroly stavu nehnuteľnosti

Stav nehnuteľnosti zabezpečujeme pravidelnými kontrolnými návštevami, kde v prípade zisteného poškodenia vytvoríme príslušnú fotodokumentáciu a informujeme majiteľa o stave riešenia opravy.

Služba je bez poplatku, majiteľ neplatí žiadny poplatok. Centrum Prenájmu sa v tomto prípade stáva nájomcom. Cena mesačného je presne stanovená na osobnej obhliadke nehnuteľnosti.

Naši zákazníci

 • review rating 5  Velmi pozitivna skusenost s centrum prenajmu, konkretne s pani Henisch. Rychle najdenie najomnikov, ustretove jednanie z jej strany. Mozme len odporucit. Dakujeme a prajeme vela dalsich spokojnych zakaznikov. rod Plault

  thumb jana karasova
  10/02/2019

  review rating 5  Komunikáciu s Centrom Prenájmu hodnotím na výbornú; ústretový, profesionálny, ale aj priateľský prístup Mgr. Drobnej Lietavovej.

  thumb Radovan Drápal
  7/11/2019

  review rating 5  Bol som velmi spokojny s rychlym profesionalnym pristupom pani Drobnej - Lietavovej, ked mi pomohla behom kratkeho casu si najst podnajom v Trnave. Drzim palce a urcite sa aj v buducnosti s doverou na Centrum prenajmu obratim. S pozdravom Peter Bojtos

  thumb Peter Bojtos
  5/02/2019
 • review rating 5  S poskytnutými službami som bol maximálne spokojný. Boli profesionálne a rýchle. Na základe tejto skúsenosti som zadal Vášmu Centru ďalšiu požiadavku na prenájom obchodných priestorov. Takýto typ činnosti považujem za veľmi potrebný. želám veľa úspechov .

  thumb Ladislav Dubravský
  4/05/2019

  review rating 5  Moja osobna skusenost s Centrom Prenajmu je pozitiva.maju vysoko profesionalny pristup.p Lietavova mi velmi pomohla.pre svojich klientov urobia maximum. Dakujem

  thumb Eva Rysava
  12/17/2018

Kontaktný formulár