Bezstarostný prenájom

Vlastníte nehnuteľnosť, ktorú ste sa rozhodli prenajať a získať tak sekundárny príjem? Využite našu komplexnú ponuku služieb pre majiteľov nehnuteľností. Sprostredkujeme vám celý proces prenájmu vašej nehnuteľnosti od nájdenia vhodného nájomcu až po podpis zmluvy a bezstarostné odovzdanie bytu.

apartment

Úvodná obhliadka

Pri prvej obhliadke kladieme dôraz na zistenie všetkých špecifík nehnuteľnosti, očakávaní a požiadaviek majiteľa. Poradíme vám, ako čo najlepšie pripraviť nehnuteľnosť pred jej prenajímaním, správne nastavíme cenu mesačného nájmu a vytvoríme pútavé fotografie.

promotion

Marketing

Do 24 hodín od úvodnej obhliadky zaradíme vašu nehnuteľnosť do ponuky na prenájom. Zabezpečíme spracovanie inzerátu, kvalitnú propagáciu na našom webe, sociálnych sieťach a inzertných portáloch, aby sa o vašej nehnuteľnosti dozvedelo viac potenciálnych záujemcov

inspection

Budúci nájomca

Centre Prenájmu si uvedomujeme dôležitosť správneho výberu osoby, ktorá bude užívať váš osobný majetok, a preto sú nami potenciálni záujemcovia starostlivo preverení a selektovaní, aby spĺňali požiadavky majiteľa nehnuteľnosti. Vďaka našej databáze záujemcov vieme proces hľadania urýchliť.

inspection

Vedenie obhliadok

Už si viac nemusíte brať dovolenku v práci kvôli obhliadkam. Nehnuteľnosť záujemcom ukážeme za vás. Celý čas vás budeme informovať o procese výberu prípadných záujemcov a o plánovaných návštevách vašej nehnuteľnosti. Stále tak budete mať o všetkom prehľad.

resume

Nájomná zmluva a odovzdanie bytu do užívania

V záujme majiteľa nehnuteľnosti prerokujeme s budúcim nájomcom všetky podmienky nájmu. Zabezpečíme spracovanie a plynulý podpis nájomnej zmluvy, odovzdávacieho protokolu, ale aj násedné odovzdanie bytu do užívania novému nájomcovi.

calendar

Ostávame s vami počas celej doby prenájmu…

Prenajímateľ má počas celej doby trvania nájomnej zmluvy zabezpečenú bezplatnú právnu podporu v podobe zhotovenia dodatkov k nájomnej zmluve, upomienok za omeškanú platbu za nájom a iné. Naše služby garantujeme aj nájdením nového nájomcu bez akéhokoľvek poplatku.

Cena za službu je jednorazový poplatok vo výške dohodnutého mesačného nájmu. Cenu nájmu nastavíme podľa vašich požiadaviek s ohľadom na trh.

Naši zákazníci

 • review rating 5  Velmi pozitivna skusenost s centrum prenajmu, konkretne s pani Henisch. Rychle najdenie najomnikov, ustretove jednanie z jej strany. Mozme len odporucit. Dakujeme a prajeme vela dalsich spokojnych zakaznikov. rod Plault

  thumb jana karasova
  10/02/2019

  review rating 5  Komunikáciu s Centrom Prenájmu hodnotím na výbornú; ústretový, profesionálny, ale aj priateľský prístup Mgr. Drobnej Lietavovej.

  thumb Radovan Drápal
  7/11/2019

  review rating 5  Bol som velmi spokojny s rychlym profesionalnym pristupom pani Drobnej - Lietavovej, ked mi pomohla behom kratkeho casu si najst podnajom v Trnave. Drzim palce a urcite sa aj v buducnosti s doverou na Centrum prenajmu obratim. S pozdravom Peter Bojtos

  thumb Peter Bojtos
  5/02/2019
 • review rating 5  S poskytnutými službami som bol maximálne spokojný. Boli profesionálne a rýchle. Na základe tejto skúsenosti som zadal Vášmu Centru ďalšiu požiadavku na prenájom obchodných priestorov. Takýto typ činnosti považujem za veľmi potrebný. želám veľa úspechov .

  thumb Ladislav Dubravský
  4/05/2019

  review rating 5  Moja osobna skusenost s Centrom Prenajmu je pozitiva.maju vysoko profesionalny pristup.p Lietavova mi velmi pomohla.pre svojich klientov urobia maximum. Dakujem

  thumb Eva Rysava
  12/17/2018

Kontaktný formulár